Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Jamienko

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom

Jamienko,zachodniopomorskie

1 490 000 zł309 m² 4 822,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:12 600 m²

Dom i Agroturystyka Blisko jeziora Bytyń. Polecam serdecznie nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym , położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Nowy Dwór

Nowy Dwór(Jamienko + 25 km)

759 000 zł168 m² 4 517,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 588 m²

Dom W nowym dworze, gm. Szydłowo Działka o pow. 4855m2 Dom o pow. użytkowej 168m2 Szukasz ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą a jednocześnie chcesz mieć szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł124,40 m² 5 265,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy, blisko centrum! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124,4 m (powierzchnia liczona w świetle podłogi),.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Centrum,Wałcz(Jamienko + 19 km)

747 000 zł220 m² 3 395,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż dom, który znajduje się przy ul. Mazowieckiej w mieście powiatowym Wałcz. To urokliwe miasto położone malowniczo nad dwoma jeziorami Raduń i Zamkowym, co czyni je atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rusinowo

Rusinowo(Jamienko + 15 km)

550 000 zł86,34 m² 6 370,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 177 m²

Twój wymarzony dom na łonie natury - Rusinowo, gmina Tuczno Dlaczego warto wybrać tę nieruchomość? Spokój i cisza: idealne miejsce dla osób szukających odpoczynku od miejskiego zgiełku. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żabinek

Żabinek(Jamienko + 20 km)

2 800 000 zł238,40 m² 11 744,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:36 908 m²

Na malowniczym Pojezierzu Drawskim, w miejscowości Żabinek, w otulinie lasów i pól powstało siedlisko. Sielski, odrestaurowany stuletni dom, budynek gościnny, las, sad i staw. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kalisz Pomorski

Kalisz Pomorski(Jamienko + 20 km)

158 000 zł7 795 m² 20,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 26/3, obręb ewidencyjny 0005 w Kaliszu Pomorskim, woj. zachodniopomorskie. Nieruchomość ma powierzchnię 7795 m2 i kształt zbliżony do rombu/prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wałcz

Centrum,Wałcz(Jamienko + 19 km)

3 700 000 zł914,80 m² 4 044,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:517 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w centrum miasta Aktualnie ponad 80% powierzchni obiektu jest wynajęte! Oferujemy na sprzedaż przestronny budynek handlowo-usługowy o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Człopa(Jamienko + 23 km)

180 000 zł43 m² 4 186,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane w Człopie, przy głównej ulicy. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w budynku mieszkalnym. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Sosnowa

Kalisz Pomorski(Jamienko + 20 km)

569 000 zł107,98 m² 5 269,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 107.98 m2, z 5 pokojami. Lokalizacja:Sosnowa. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Jamienko

Jamienko,zachodniopomorskie

400 000 zł262 m² 1 528,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dom na wsi! 1,5 km od jeziora betyń! Tuczno - okolice, jamienko, dom wolnostojący o pow. całkowitej 261,65m2, użytk. 222,65m2, położony na działce (własność) o pow. 9000m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij